Pamiętaj mnie

 
 
 
 
  • Gwiazdy w Kuchni

Polityka prywatności

Niniejsze oświadczenie dotyczy serwisu gwiazdywkuchni.pl

  • Witryna stosuje pliki cookie i inne technologie w celu poznania sposobu korzystania przez użytkownika z serwisu. Celem tych działań jest podnoszenie jakości usług.
  • Serwis automatycznie zapisuje informacje, gdy użytkownik korzysta z naszej witryny. Są to takie informacje, jak adres URL, adres IP, typ i język przeglądarki oraz data i godzina przesłania żądania użytkownika
  • Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej stronie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, Google AdSense korzysta z plików cookie. Reklamy na tej stronie mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt zarówno w tej, jak i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności np. imienia i nazwiska, danych kontaktowych czy adresu, numeru telefonu i innych danych. Możesz zawsze wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj -także w tym miejscu dowiesz się więcej na ten temat.

Najnowsze komentarze

2014-12-12 08:22:40 - Dodany przez !olalala - Dodany do przepisu Pizza bianca

ze zszywki mnie przygnało :)
nie wiedziałam, że to sie nazywa biała pizza, w polskich pizzeriach nie spotkałam sie z taką nazwą, z resztą wszystko jest z sosem pomidorowym ;) ale pogrzebałam w google i może wiecie, jaka jest różnica między pizza bianca sfogliata a pizza bianca alla romana ?

2014-11-26 18:25:43 - Dodany przez !dandyska - Dodany do przepisu Dżem z jeżyn i jabłek

jak zrobić dżem z jeżyn i jabłek z żelfiksem?

2014-11-04 18:13:16 - Dodany przez !zaba - Dodany do przepisu Mieso duszone z cebulką

20 minut to za mało

2014-10-21 12:54:18 - Dodany przez Agatta - Dodany do przepisu Muffinki bananowe

muffiny nie są suche, to zasługa oleju oraz bananów, generalnie babeczki z masłem są bardziej suche, a te na oleju wilgotniejsze :)

2014-10-20 19:42:51 - Dodany przez !kinga - Dodany do przepisu Muffinki bananowe

Witam.Babeczki wygladaja na wyrosniete.A czy sa rowniez wilgotne? To dla mnie wazne, czesto sa "suszki"ktorych nie cierpie.

Wszelkie prawa zastrzeżone Gwiazdywkuchni.pl - Przepisy kulinarne